KONST / Litografier / Färglitografi 9894298
nr 989 4298
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Corneille (1922-2010), 'Aida', 75/77, signerad -86, motivet: 64x49
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 18:00:10
25/10 21:01:21
Corneille
Läs mer om Corneille